Eau de Parfum ARTISTRY FLORA CHIC™

Eau de Parfum ARTISTRY FLORA CHIC™

0 0

Bränd: Flora Chic™

Tootekood: 119630

Tarneaeg: 3 - 7 tööpäeva
Suurus: 50 ml

ARTISTRY FLORA CHIC võrgutab sinu meeli kui jalutuskäik Pariisi legendaarses Bagatelle’i pargis Prantsuse klementiini tsitrusenootide ja hinnalise Bulgaaria roosi pehmuse ja magususega, millele järgneb Madagaskari Ylang-Ylangi essentsi rahustav ja erootiliselt lõõgastav toime. Lillelõhnaline ja naiselik, nõiduslik ja šikk – ARTISTRY FLORA CHIC’i kandes võlud end ümbritsevat maailma!

Vali parfüümi pihustamiseks üks või kaks „pulsikohta“ (kukal, küünarnukkide siseküljed, randmed, kõrvatagused, põlveõndlad või rangluu) – piirkonda, mis eritavad kõige enam soojust ning lasevad lõhnal sinu kehalt eralduda. Kasuta nii sageli, kui soovid. 

  • Prestiižne täiuslikkus. ARTISTRY FLORA CHIC sisaldab hoolikalt välja töötatud lillelõhnade segu, mida on parfüümiekspertide poolt hoolikalt ja üksikasjalikult hinnatud, lihvitud ja täiustatud.
  • Kauakestvalt nõiduslik. ARTISTRY FLORA CHIC on müügil lõhnaveena, mis tähendab, et parfüümi lõhn ja sellega kaasnev sarm püsivad tavalise tualettveega võrreldes kauem.
  • Meisterlik parfümeeria. ARTISTRY FLORA CHIC’i töötas eksklusiivselt ARTISTRY jaoks välja Pariisi prestiižne peente aroomide looja Givaudan, mis on oma enam kui 250 aasta pikkuse ajaloo jooksul loonud mõned maailma kõige ihaldatavatest lõhnadest.
  • Pudelisse püütud ajatu aare. ARTISTRY FLORA CHIC on müügil kaunis käsitsitööna valminud pudelis, mis on valmistatud šikist roosast klaasist, varustatud pillava kuldse korgiga ning toorsiidist lindiga. Igast detailist õhkub prestiiži, luksuslikkust ning peene aroomiga naiselikkust.