Parfüüm naistele ANCESTRY™ in PARIS

Parfüüm naistele ANCESTRY™ in PARIS

0 0

Tootekood: 118640

Tarneaeg: 3 - 7 tööpäeva
Suurus: 50 ml

Peenete parfüümide maailma uusimaks eksklusiivseks täienduseks on tundeid vallandav ANCESTRY in Paris, milles on pudelisse püütud kogu Prantsusmaa pealinna romantika. Ja kuna pudel on hurmavalt öösinise- ja kullakarvaline, saavad selle sisu kandjale osaks nõiduslikud ööd! 

Ülemised noodid: värske lillebukett, roheline leht, meretuule akord

Keskmised noodid: öösel õitsev jasmiin (luksuslik absoluutõli), virsiku viljaliha, roos

Kuivad alumised noodid: ambrapuu, valge muskus, tuberoos

Pihusta kaelale ja randmetele nii mitu korda päeva jooksul, kui soovid. 

Klassikaliselt kaasaegne parfüüm sisaldab kõrges kontsentratsioonis aroomiõlisid, mis aitavad lõhnal kauem nahal püsida.

ANCESTRY in Paris sisaldab puhtaimat ööjasmiini essentsiõli, mis on täiuslikult segunenud värskete lillebukettide ja roheliste lehtede ning valge muskuse ja rooside kirglike alatoonidega.

Nõidusliku Pariisi tormakates öödes tundeid esile kutsuva parfüümi teeb veelgi mõjusamaks kaunis juveelilaadne öösinine pudel.

Aimatav värske lillebuketi lõhn ja seda embavad peened meretuule akordid kohtuvad kui Isle de la Cité saare kallast paitav tuul ning vabastavad su meeled. Öösel õitseva jasmiini nootidega põimunud virsik, tuberoosi peenetundeline graatsia ja puuderjas valge muskus meenutavad müstilise elegantsi hingust, mis ümbritseb sind üle Pont Neufi silla jalutades. Sensuaalsus ja kergus haaravad sind kaasa ning sind ümbritseb peenetundelise elegantsuse aura. Kõrge kontsentraadiga: kauakestev sensuaalsus sinu nahale.