Pintslikomplekt ARTISTRY™

0 0

Tootekood: 268691

Tarneaeg: 3 - 7 tööpäeva
Suurus: 1 seitsmest pintslist koosnev komplekt

Kõikehõlmavas ARTISTRY™ Pintslikomplektis on 7 mugavuse tagamiseks funktsionaalsesse paunakesse pakitud pintslit.

  • Nägu:

o   Looduslikest kitsekarvadest puudripintsel kannab näole ja kehale täiusliku viimistluse loomiseks täpselt õige koguse kompakt- või tolmpuudrit.

o   Põsepunapintselon klassikalise kvaliteetsetest kitsekarvadest põsepunapintsel, mis lisab põskedele kiiresti ja kergesti täiusliku koguse värvi.

o   Vedela jumestuskreemi pintsel on lameda servaga ning välja töötatud erinevat tüüpi aluskreemide sujuvaks ja ühtlaseks nahale kandmiseks. Kvaliteetsest nailonist pintsel imab vähem vedelaid ja kreemjaid tooteid ning võimaldab toote veatult ja täpselt nahale kanda.

  • Silmad:

o   Keskmine lauvärvipintselon paks ja mitmeotstarbeline. Kvaliteetsetest ponikarvadest pintsli suurus võimaldab kiiresti ja ühtlaselt katta kogu silmalau. Sobib kasutamiseks nii kreem-, tolm-, kui kompaktlauvärvidega.

o   Väike lauvärvipintselsobib suurepäraselt värvi kandmiseks alumiste ripsmete joonele, silma sisenurka või väga täpseks mitme värvi kasutamiseks! Samuti kvaliteetsetest ponikarvadest valmistatud pintsel pääseb ka kõige peenematesse kortsukestesse ning ühlustab ja pehmendab iga serva.

o   Kvaliteetsest nailonist kahepoolne kulmupintsel sobib täiuslikult kulmude vormimiseks või laineri või lauvärvi peale kandmiseks ja kulmujuurte tooni korrigeerimiseks.

  • Huuled:

o   Kattega huulepintsel. Ümar, tihe, kvaliteetne huulepintsel sobib täiuslikult täpseks huulte värvimiseks ja huulevärvi ühtlustamiseks. Puhtuse tagamiseks kattega varustatud pintsel sobib hästi kaasas kandmiseks ja huulevärvi päeva jooksul korrigeerimiseks.

Üldised juhtnöörid pintslite puhastamiseks:

Pista pintsli ots leige vee alla ja loputa üleliigne jumestustoode välja. Täida kauss leige veega, lisa veidi õrnatoimelist vedelseepi või pintslipesuvdelikku ja keeruta pintslit tasakesi vees. Masseeri jumestustoodete jäägid pöidla ja sõrmede abil pintsli otsa poole. Loputa hoolikalt leige veega ja korda vajaduse korral samme 1 ja 2. Ima liigne vesi kuiva räti sisse, vormi samal ajal harjaseid.

Lase pintslil enne uuesti kasutamist jahedas kohas täielikult kuivada. 

  • ARTISTRY™ Pintslikomplekt annab teile kõik kiiesti ja lihtsalt professionaalse jumestuse loomiseks vajalikud tööriistad.
  • Pintsild on spetsiaalselt välja töötatud kasutamiseks mitmesuguste ARTISTRY jumestustoodetega ja on mõeldud kõigile, kes soovivad end käigu pealt jumestada või jumestust korrigeerida.
  • Pintsid on kitse- või ponihobusekarvadest või kvaliteetsest nailonist:

o   Puudri- ja põsepunapintslid – kitsekarvadest

o   Vedela jumestuskreemi pintsel ja huulepintsel – kvaliteetsest nailonist

o   Lauvärvipintslid – ponikarvadest

o   2-poolne kulmupintsel – kvaliteetsest nailonist