Vahetusterad HYMM™

Vahetusterad HYMM™

0 0

Bränd: HYMM™

Tootekood: 119628

Tarneaeg: 3 - 7 tööpäeva
Suurus: 4 tk.

Parima tulemuse tagamiseks: uus 5-teraline 25% õhemate terade ja laiema libiseva pinnaga* süsteem tagab suurepärase tulemuse ja libiseb kergemini üle naha. Suurem kaitseriba venitab õrnalt nahka ja valmistab naha raseerimiseks ette. Trimmer võimaldab anda täpse vormi põskhabemele, lõuahabemele ja vuntsidele.

*võrreldes HYMM 3-teralise süsteemiga meestele.

Terade paigaldamiseks või vahetamiseks vajuta žileti varre esiküljel asuvale nupule.  

Tõeliselt sileda tulemuse saavutamiseks ja kaitseks nahaärrituse eest soovitame toodet kasutada koos läbipaistvaHYMM Habemeajamisgeeliga meestele.

Raskesti ligipääsetavates piirkondades (põskhabe, lõuahabe, ninaalune) kasuta žiletiterade tagumisel küljel asuvat piiramistera.

Väldi silma sattumist.

  • Aloe vera ja E-vitamiiniga immutatud libestav ribavõimaldab žiletil kergelt üle näo libiseda ja teeb toote kasutamise eriti mugavaks.
  • Trimmer raskesti ligipääsetavate piirkondade jaoks (põskhabemed, lõahabemed, ninaalune) on varustatud kaitseribadega, mis kaitsevad sisselõigete eest.
  • Kestab keskmiselt 19 kasutuskorda.*
  • Dermatoloogiliselt testitudja sobib tundlikule nahale.

*Saksamaal läbi viidud tarbekaupade uuringu alusel.

  • 5-teraline 25% õhemate* terade ja laiema*libiseva pinnaga süsteem võimaldab ka vaevumärgatava habemetüüka eemaldamiseks vähem survet kasutada ja põhjustab vähem nahaärritust.
  • Pöörlev peajärgib täpse tulemuse saavutamiseks näo kontuure.

*võrreldes HYMM 3-teralise süsteemiga meestele