Intensive Intensiivselt hooldav taastav nahakoorija ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™

Intensive Intensiivselt hooldav taastav nahakoorija ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™

0 0

Bränd: ARTISTRY Intensive Skincare™

Tootekood: 107998

Tarneaeg: 3 - 7 tööpäeva

Suurus: 20 ml

Pärast koorija kasutamist on tulemus justkui kosmeetiku juures – nahk on pehmem ja siledam kõigest 8 minutiga.

Mille poolest on see sulle kasulik

 • Sinu nahk on kaitstud liigse koorimise eest. Seeneensüümi toime peatub automaatselt, nii et terveid rakke koorimisega ei eemaldata.
 • Juba pärast esimest kasutuskorda märkad, et nahk on siledam, pehmem ja säravam.
 • Pärast kuuenädalast kasutust näed, et peened kortsukesed ja vanaduslaigud hakkavad vähenema.

Miks see võiks sulle meeldida

Taastav ja kooriv nahahooldusvahend ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Renewing Peel eemaldab nahapinnalt surnud ja kuivanud naharakud, et nahk jääks pehmem ja siledam. Tulemus sarnaneb professionaali tehtud keemilise koorimisega. Õrn koorimine ei ärrita nahka, sest toimeaine mõju peatub mahakooritava kihi all olevate tervete naharakkudeni jõudes automaatselt. Niisutavad kreemid mõjuvad nahale seejärel tõhusamalt. Pärast kuuenädalast kasutust näed märgatavat kortsukeste ja vanaduslaikude vähenemist.

Huvitavaid fakte

 • Kliiniliste katsete tulemused on näidanud nahapinna paranemist juba pärast esimest kasutuskorda.
 • Nahk on rohkem pingul, ühtlasem ja paremini niisutatud, sellel leiduvaid kortsukesi ja vanaduslaike on kuue nädala möödudes tunduvalt vähem märgata.
 • ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Renewing Peel oli 2011. aastal Suurbritannia ilutoodete võistluse „UK BEAUTY AWARDS 2011” kategooria „Parim uus luksuslik nahahooldustoode” nominent.

Põhiomadused

ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Renewing Peel on sama tõhus kui keemiline koorimine kosmeetiku juures, aga saad seda nautida kodust lahkumata.

 • Toetab intensiivse koorimise abil sinu tavapärast nahahooldusrutiini, eemaldades kareda kuiva naha.
 • Toimeaine kooriv seeneensüüm lõpetab oma mõju, kui surnud rakud on nahapinnalt eemaldatud, nii et alumised terved naharakud jäävad puutumata.

Kuidas seda kasutada

 • Pärast näo puhastamist kanna sellele õrnalt õhuke kiht koorijat. Jäta aine 6–8 minutiks nahale.
 • Kui läbid nahapinda mõjutavat kuuri, kasuta kindlasti päevituskreemi, sest sel ajal on nahk päikesele vastuvõtlikum.
 • Kooriva toime kiirendamiseks kasuta koos tootega ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Advanced Skin Refinisher: kanna Renewing Peel nahale hommikuti kaks korda nädalas ja Advanced Skin Refinisher igal õhtul ja hommikul neil päevil, mil sa koorijat ei kasuta.
 • Ei ole soovitatav kasutada samaaegselt teiste koorivate toodetega.

Koostisained

ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Renewing Peeli põhitoimeaine on ainulaadne looduslik Mucor Miehei seeneensüüm, mis kohaneb sinu naha loomuliku pH-tasemega ja tagab seeläbi õrnalt kooriva toime. Ensüüm kontrollib ennast ise, lõpetades automaatselt oma tegevuse, kui surnud rakud on nahapinnalt maha kooritud. Nõnda kaitstakse nahka ärrituse ja ülekoorimise eest. NUTRILITE™-i õlisalvei seemneõli lisab tootele nahka hooldavaid omadusi.