Power Duo ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™

Power Duo ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™

0 0

Bränd: ARTISTRY Intensive Skincare™

Tootekood: 119522

Tarneaeg: 3 - 7 tööpäeva

Suurus: Kooriv-siluv kreem - 30 ml, Nahka uuendav kooriv kreem - 20 ml

Naha tekstuuri ja sära parandavad kaks toodet, mis toimivad üheskoos täiuslikult.*

Mille poolest on see sulle kasulik

Kasuta ühiselt ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE NAHKA UUENDAVAT KOORIVAT KREEMI ja ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE KOORIVAT KREEMI, et muuta poore veelgi väiksemaks.

  • NAHKA UUENDAV KOORIV KREEM parandab naha tekstuuri ja uuendab nahapinda, nii et märkad kohe tulemusi.
  • KOORIV SILUV KREEM ahendab hetkega nähtavaid poore.
  • Neid tooteid võib kasutada üheskoos, aga neid ei tohi kasutada üksteise järel (vali üks toode hommikuseks ja teine õhtuseks kasutamiseks).

Miks see võiks sulle meeldida

Nende kahe toote tõhus kombinatsioon muudab naha veelgi säravamaks ja sametisemaks. Need kaks koorivat toodet parandavad pooride välimust ja muudavad naha säravamaks. Ühine kasutamine parandab toodete tõhusust ja need on saadaval tavahinnaga võrreldes 10% soodsamalt.

Huvitavaid fakte

  • NAHKA UUENDAV KOORIV KREEM annab tulemuse juba 8 minuti jooksul, nii et nahk muutub kohe siledamaks.
  • KOORIVA SILUVA KREEMI kliinilised uuringud on näidanud, et see ahendab poore 4 nädala jooksul 62% võrra.
  • Ühisel kasutamisel parandavad need tooted pooride välimust ning muudavad naha koorimise 21% võrra tõhusamaks ja kiiremaks.
  • ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Power Duo komplekt koosneb kahest tootest, mis on komplektis 10% soodsama hinnaga, kuid samas säilivad kõik PV/BV punktid: ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Nahka uuendav kooriv kreem – 30 ml ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Kooriv kreem – 20 ml

* See komplekt ei osale esimese tellimuse turunduskampaanias

Hind on juba 10% soodustusega.

Põhiomadused

  • NAHKA UUENDAV KOORIV KREEM on alternatiiv naha keemilisele koorimisele, et kujundada ümber poore ja toetada naha loomulikku uuenemisprotsessi.
  • SEERUM NAHA VIIMISTLEMISEKS annab tänu patenteeritud mittehappelistele koorivatele koostisosadele tulemuse, mis on võrreldav nähtavate pooride professionaalse hooldusega.*

* Tulemused ei ole võrdväärsed kirurgilise/kosmeetilise protseduuri tulemustega.

Kuidas seda kasutada

Koostisained

Sarja ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE POWER DUO sisaldab kahte meie kõige tõhusamat nahaviimistlusvahendit. NAHKA UUENDAV KOORIV KREEM on tuntud oma võime poolest muuta nahk pehmemaks ja selle tekstuur peenemaks. SEERUM NAHA VIIMISTLEMISEKS teeb kangelastegusid laitmatu viimistluse saavutamisel. Selle keerukas koostis sisaldab taimseid ja eksklusiivseid aineid, et su nahka suurejooneliselt muuta. NAHKA UUENDAVA KOORIVA KREEMI toime tugineb seeneensüümi Mucor Miehei looduslikul koorimisvõimel.