Sära andev ampull Artistry Signature Select™

Sära andev ampull Artistry Signature Select™

0 0

Bränd: Artistry Signature Select™

Tootekood: 121557

Tarneaeg: 3 - 7 tööpäeva
Suurus: 2 ml

Lahendage oma naha kolm peamist probleemi üheainsa seerumi abil.

Probleemidele kohandatav seerum Artistry Signature Select™ Personalized Serum, millesse on koondatud kolme eri seerumi omadused, ühendab võimsad NUTRILITE™ taimsed koostisosad ja kõrgel tasemel ARTISTRY™ nahahooldustehnoloogiad, et keskenduda teie isiklikele nahaprobleemidele ja teie nahka eesmärgipäraselt hooldada.

Looge ise oma nahale kohandatud segu, valides stardikomplekti ja lisades sellele kaks võimendavat toodet. Valige järgmiste toodete hulgast: niisutav, kortsudevastane, pinguldav, vananemislaikude vastane ja sära andev.

Tegele teise või kolmanda nahaprobleemiga, lisades meile alusseerumile sära andev võimendaja, mis paneb sinu näo tervislikult kumama ning parandab tuhmi, jõetut nahka.

Mille poolest on see sulle kasulik

  • Naha pinnalt kuhjunud naharakkude eemaldamisega toob alusseerumiga segatud sära andev võimendaja esile tuhmi kihi alla peitunud särava naha
  • Paneb naha taas kirkalt särama
  • Innovaatiline lähenemine nahale sära andmisele – uus Radiance-Renewal tehnoloogia annab tõuke naharakkude loomulikule uuenemisele
  • Nahatoon on ühtlasem, kuna tuhmi naha asemel on sinu jume säravam ja elavam
  • Tegeleda saab omavahel seotud nahaprobleemidega, sealhulgas tuhmi nahaga, kui lisad alusseerumile kuni kolm võimendajat

Miks see võiks sulle meeldida

Elujõuline ja tervisliku ilmega nahk on nüüd käeulatuses tänu alusseerumile lisatud sära andva võimendajaga. Võid tuhmi ja jõuetu naha unustada, kui teed selle tõhusa nahaseerumi osaks oma igapäevarutiinist. Naha pinnale kuhjunud surnud naharakud haihtuvad kiirelt, tuues esile tervislikult kumava naha.

Huvitavaid fakte

* Tõendatud kliinilise uuringuga: kliiniline hindamine (Cantori teadusuuringute labori ja tipptasemel pildistus- ja mõõtelabori Advanced Imaging and Measurement Lab uuring RPT-013-16-ASC-Clinical Grading, n=35, vanusevahemik = 30–62; lisa 4)

  • Kliinilises uuringus tõestati, et 100% naistel muutus nahk säravamaks ja üldine jume paranes*
  • Nahk paistab veatult särav ning elujõuline
  • Eemaldab nahalt tuhmi kihi ja paljastab selle sära