Universaalne puhastusvedelik L.O.C.™

Universaalne puhastusvedelik L.O.C.™

0 0

Bränd: Amway Home™

Tootekood: 0001

Tarneaeg: 3 - 7 tööpäeva
Suurus: 1 l

L.O.C. universaalne puhastusvedelik eemaldab igat tüüpi mustuse ja kogunenud pori ning ei jäta puhastatud pinnale puhastusvahendi jääke.

Mille poolest on see sulle kasulik

 • Toode eemaldab tõhusalt igat tüüpi mustuse ja kogunenud pori puhastatud pindadele jälgi jätmata ning tagab särava lõpptulemuse, ilma et pindu oleks vaja loputada.
 • Tänu naturaalset päritolu tõhusatele puhastusainetele tekitab kodus puhta, naturaalselt värske ja ohutu tunde.
 • Lihtsustab kodu puhastamist tänu universaalsele koostisele ja mitmekülgsusele.
 • Ei jäta pindadele kahjulikke jääke, kuna ei sisalda fosfaate, tugevatoimelisi happeid või klooril põhinevat valgendit ning on täielikult biolagunev.

Miks see võiks sulle meeldida

Kui soovite, et teie kodu oleks säravpuhas ja pere jaoks ohutu, siis sobib L.O.C. universaalne puhastusvedelik just teile. See universaalne puhastusvahend eemaldab tõhusalt ja säästlikult igat tüüpi mustuse ja kogunenud pori kõigilt pestavatelt pindadelt. Tänu naturaalset päritolu koostisosade kontsentratsioonile ning tugevatoimeliste ja kahjulike kemikaalide puudumisele on see naha suhtes piisavalt õrn ning ei jäta pindadele kahjustavaid või mürgiseid jääke. Seda tõhusat, mitmekülgset, õrna ja keskkonnasõbralikku universaalset puhastusvedelikku on juba üle poole sajandi kasutatud ja usaldatud peredes üle kogu maailma.

Huvitavaid fakte

 • L.O.C. universaalne puhastusvedelik oli AMWAY esimene kõikjal enimmüüdud toode ja see on mitme põlvkonna jooksul olnud meie levinuim toode kodudes üle kogu maailma.
 • Tootel on AMWAY BIOQUESTI KOOSTIS. BIOQUESTI KOOSTISEGA toodetes kasutatakse naturaalseid tõhusaid toimeaineid muljetavaldavate puhastustulemuste saavutamiseks keskkonda kahjustamata.
 • Toote on heaks kiitnud Ameerika Ühendriikide Keskkonnakaitseagentuur (US Environment Protection Agency, EPA) ja see on saanud heakskiidu ka programmi SAFER CHOICE raames, mis tähendab, et toode sisaldab koostisosi, mille omadused on inimese tervise ja keskkonna seisukohast positiivsemad kui muudel sama tüüpi tavapärastel toodetel.
 • Rahvusvaheline Seebi- ja Pesupulbritootjate Liit (International Association for Soaps, Detergents and Maintenance Products, AISE) on väljastanud sertifikaadi, mis kinnitab AMWAY HOME’i toodete vastavust AISE keskkonnaalastele, sotsiaalsetele ja majanduslikele standarditele.

Põhiomadused

 • Tootel on väga kontsentreeritud koostis, mis hõlmab naturaalseid koostisosi (nt kookos õli ja sool).
 • Toode sobib kõigi pestavate pindade puhastamiseks, k.a vannitoad ja köögid, seinad, värvitud puitesemed ja muud majapidamises leiduvad objektid.
 • Tootele annavad puhta ja värske lõhna eeterlikud õlid.
 • Koostis on täielikult biolagunev ning ei sisalda fosfaate, tugevatoimelisi happeid või klooril põhinevat valgendit.

Kuidas seda kasutada

L.O.C. universaalset puhastusvedelikku võib kasutada vannide, tualettpottide, kahhelkivide, kraanikausside, dušinurkade ja marmori puhastamiseks. Seda on ohutu kasutada ka pliitidel, kapipealsetel, pestava kattega seintel, ukselinkidel, telefonidel, prügikastidel ja värvitud puitesemetel.

 • Üldpuhastuseks lisa 30 ml L.O.C. universaalset puhastusvedelikku ämbris olevale 5 liitrile veele. Pese pinnad puhtaks ja vajaduse korral kuivata. Loputada ei ole tarvis!
 • Spreipuhastuseks lisa AMWAY pihustiga plastpudelisse 450 ml vett kuni jooneni 9 : 1. Täida pudel 500 ml jooneni, lisades veele universaalset puhastusvedelikku. Seejärel pihusta vahendit pindadele ja kuivata lapiga.
 • Käte puhastamiseks kasutage puhastusvedelikku lahjendamata kujul ja loputage pärast kasutamist käsi.

Koostisained

Vesi, naatriumlaurüülsulfaat, alkohol (C10-16) etoksülaat, kokamidopropüülamiinoksiid, naatriumkloriid, sidrunhape, lõhnaaine, metüülkloroisotiasolinoon, metüülisotiasolinoon.

Koostisosa nimetus CAS Nr. Üldnimetus
Water 7732-18-5 Vesi
Sodium Laureth Sulfate 68585-34-2 Anioonne pindaktiivne aine
C10-16 Alcohol Ethoxylate 68002-97-1 Mitteioonne pindaktiivne aine
Cocamidopropylamine Oxide 68155-09-9 Amfoteerne pindaktiivne aine
Sodium Chloride 7647-14-5 Keedusool
Citric Acid 77-92-9 Orgaaniline hape (pH kontroll)
Fragrance Proprietary - see IFRAorg.org Lõhnaaine
Methylchloroisothiazolinone 26172-55-4 Säilitusaine
Methylisothiazolinone 2682-20-4 Säilitusaine
TÄHELEPANU. SILMA SATTUMISE KORRAL: Pesta mõne minuti jooksul ettevaatlikult veega. Võtta ära kontaktläätsed, kui need on ja neid saab kergesti eemaldada. Jätkata pesemist. Silmade ärrituse säilimisel: Arsti poole pöördumisel näidata pakendit või etiketti. Hoida laste eest.