Nõudepesuvedelik DISH DROPS™

Nõudepesuvedelik DISH DROPS™

0 0

Bränd: Amway Home™

Tootekood: 110488

Tarneaeg: 3 - 7 tööpäeva
Suurus: 1 l

Nõudepesuvedeliku kontsentraat on värske tsitruselõhnaga ja sisaldab aaloeekstrakti, puuviljahappeid (AHA), aga ka looduslikku perillaekstrakti, mis kaitseb nõusid pestes käenahka ärrituse ja kuivamise eest. Üks tilk vedelikku tekitab tihke vahu, mis võimaldab nõusid põhjalikult  pesta, tänu millele need muutuvad säravalt puhtaks!

Koostisosa nimetus CAS Nr. Üldnimetus
Water 7732-18-5 Vesi
Sodium Laureth Sulfate 68585-34-2 Anioonne pindaktiivne aine
Cocamidopropyl Betaine 61789-40-0 Amfoteerne pindaktiivne aine
Ethoxylated Alcohol (Pareth 8-7) 27252-75-1 Mitteioonne pindaktiivne aine
Glycereth-26 31694-55-0 Lahustuvuse parandaja/niisutav aine
Propylene Glycol 57-55-6 Lahustuvuse parandaja/niisutav aine
Alcohol Denat 64-17-5 Lahustuvuse parandaja
Citric Acid 77-92-9 Orgaaniline hape (pH kontroll)
Fragrance Proprietary - See IFRAorg.org Lõhnaaine
Magnesium Hydroxide 1309-42-8 Vahustabilisaator
Aloe Barbadensis Leaf Juice 94349-62-9 Naha hooldusvahend
Methylchloroisothiazolinone 26172-55-4 Säilitusaine
Methylisothiazolinone 2682-20-4 Säilitusaine
Perilla Ocymoides Leaf Extract 90082-61-4 Naha hooldusvahend

Vedelikku võib ohutult kasutada portselan- ja klaasnõude, keedunõude, söögiriistade, kristalli ja lauahõbeda pesemiseks.

 • Nõude pesemine valamus või kausis: lisage kaussi või valamusse 3 ml nõudepesuvedelikku DISH DROPS™, seejärel täitke 5 liitri sooja veega. Pärast pesemist tuleb nõud hoolikalt loputada.
 • Säästlikuks kasutamiseks lahustage 1 osa nõudepesuvedelikku DISH DROPS 3 osas vees, kasutades AMWAY™ kattega plastpudelit, loksutage, seejärel valage väike kogus švammile. 
 • Švammide puhtana hoidmiseks loputage neid pärast nõude pesemist hoolikalt soojas vees. Valage švammile veidi vedelikku DISH DROPS, jaotage ühtlaselt ja jätke järgmise pesemiskorrani seisma.

Pidage meeles!

 • Pärast vedeliku kasutamist loputage käed hoolikalt puhtaks.
 • Nõudepesuvedelik DISH DROPS™ kõrvaldab tõhusalt rasva ja kuivanud toidujäägid. Ei jäta kahjulikku setet, tänu millele saavad nõud ideaalselt puhtaks.
 • Vedelik on kontsentreeritud, s.t, et suurepäraste tulemuste saavutamiseks ei ole vaja suurt kogust. Ühe liitri nõudepesuvedeliku DISH DROPS abil saab puhtaks pesta üle 30 tuhande taldriku. Kui need taldrikud ritta laduda, oleks see 8 km pikk.
 • Vedelikku võib ohutult kasutada portselan- ja klaasnõude, keedunõude, söögiriistade, kristalli ja lauahõbeda pesemiseks.
 • Väga rasvaste ja kõrbenud toidujääkide korral võib kasutada leotamiseks.
 • Vahendit võib kasutada ka puu- ja köögiviljade pesemiseks (pärast vahendi kasutamist tuleb toiduained hoolikalt loputada).
 • Lahustub suurepäraselt külmas vees, tänu millele aitab säästa vee soojendamisele kuluvat elektrit.
 • Nõudepesuvedelik DISH DROPS ei sisalda fosfaate, tugevaid happeid/leelisi ega kloorvalgendeid ja ei soodusta tänu sellele vetikate vohamist järvedes, jõgedes ja ojades.
 • 84% aktiivkoostisosadest on saadud looduslikest allikatest. 
 • Vahend on dermatoloogiliselt testitud ja  täielikult biolagunev.
 • pH kõrge stabiilsus aitab vähendada kraanikaussidesse, švammidele jm tekkivat ebameeldivat lõhna.
TÄHELEPANU. Ärritab silmi. SILMA SATTUMISE KORRAL: Pesta ettevaatlikult veega mõne minuti jooksul. Võtta ära kontaktläätsed, kui need on ja neid on kerge eemaldada. Jätkata pesemist. Pöörduda viivitamatult MÜRGISTUSKESKUSESSE või arsti poole. Sisu/pakend utiliseerida jäätmekäitlusettevõttes. Arsti poole pöördumisel näidata pakendit või etiketti. Hoida laste eest.