Pesuvalgendi kõikidele kangastele SA8™

0 0

Bränd: Amway Home™

Tootekood: 124485

Tarneaeg: 3 - 7 tööpäeva

Suurus: 1 kg

Eriline koostis suurendab pesupulbri tõhusust võitluses raskesti eemaldatavate plekkide ja mustusega. Hapniku baasil aktiivne pesuvalgendi eemaldab tõhusalt enamiku plekkidest mistahes veetemperatuuril. Ohutu nii käsi- kui masinpesu puhul. Kinnistab värve ja muudab valged kangad veelgi valgemaks.

Koostisosa nimetus CAS Nr. Üldnimetus
Sodium Carbonate Peroxide 15630-89-4 Hapnikupõhine pleegitusaine
Sodium Carbonate 497-19-8 Pesusooda
C10-16 Alcohol Ethoxylate 68002-97-1 Mitteioonne pindaktiivne aine
Fragrance Proprietary - See IFRAorg.org Lõhnaaine
  • Kui soovite toodet kasutada pesupulbri tõhusust tõstva preparaadina, lisage pesukorrale 10 ml. Parima pesutulemuse saate veetemperatuuril 60 °C või üle selle. 
  • Pesu leotamiseks lisage 2 liitrile kuumale veele 5 ml. Leotage kangast vähemalt 30 minutit, seejärel peske nagu tavaliselt.
  • Nõude puhastamiseks valage kruusi või purki keeva vett, seejärel lisage 5 ml Valgendit kõigile kangatüüpidele SA8 ja jätke vähemalt tunniks ajaks toimima. Valage lahus välja ja peske nõu hoolikalt puhtaks.
  • Kui  soovite valgendit kasutada universaalse puhastusvahendina tööpindade, keraamiliste plaatide ja kraanikausside pesemiseks, puistage pinnale kuiva pulbrit, seejärel  hõõruge niiske lapi või nuustikuga ja loputage veega.

Pidage meeles!

  • Ärge kasutage villaste ja siidkangaste valgendamiseks.
  • Ärge kasutage koos kloorvalgenditega.

OHT. Kahjustab tõsiselt silmi. Tekitab tõsiseid nahakahjustusi. Võib suurendada tulekahju. On kahjulik allaneelamisel. Kasutada kaitsekindaid/katserõivaid/ silmade kaitset/näokaitset. SILMA SATTUMISE KORRAL: Pesta ettevaatlikult veega mõne minuti jooksul. Võtta ära kontaktläätsed, kui need on ja neid saab kergesti eemaldada. Jätkata pesemist. NAHALE SATTUMISE KORRAL: Pesta seebi ja suure koguse veega. Hoida kaugel soojusallikatest/sädemetest/lahtisest tulest/kuumadest pindadest. Mitte suitsetada. Kasutada kõiki ohutusmeetmeid, et vältida segunemist kütusega. ALLANEELAMISE KORRAL: Halva enesetunde puhul pöörduda MÜRGISTUSKESKUSESSE või arsti poole. Arsti poole pöördumisel näidata pakendit või etiketti. Hoida laste eest. Mitte kasutada koos vase ega alumiiniumiga.