Puu- ja juurviljade kontsentraat NUTRILITE™

Puu- ja juurviljade kontsentraat NUTRILITE™

0 0

Tootekood: 100296

Tarneaeg: 3 - 7 tööpäeva
Suurus: 60 tabl.

NUTRILITE Puu- ja juurviljade kontsentraat on valmistatud rohelise tee, granaatõuna-, apelsini-, leedrimarja-, mustika-, atseroola-, brokoli-, porgandi-, spinati- ja tomatiekstraktidest.

See eriline NUTRILITE™ koostis sisaldab fütotoitaineid nagu lükopeen, hesperidiin ja ellaagiline hape, mida leidub looduslikult ka erinevates puu- ja juurviljades.

Me teame, et me saame vitamiine ja mineraale värsketest puu- ja juurviljadest, lisaks sisaldavad need ka teisi toitaineid. Eksklusiivne NUTRILITE kontsentraadi valmistamise protsess säilitab need toitained, nende toitainete väärtuse ja olulised fütotoitained.  

 KESKMINE SISALDUS   PÄEVAS (2 TABLETTI) 
Hesperidiin 60 mg
Lükopeen 3,1 mg
Ellagic hape 40 mg

KOOSTIS: rohelise tee ekstrakt (Camellia sinensis, 24%), stabilisaatorid (mikrokristalne tselluloos, võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos, hüdroksüpropüülmetüültselluloos, kummiaraabik), maltodekstriin, granaatõuna ekstrakt (Punica granatum, 11%), apleksiniekstrakt (Citrus sinensis, 10%), paakumisvastased ained (rasvhapped, ränidioksiid), želatiin, maisiõli, rosmariini ekstrakt (Rosmarinus officinalis, 2%), maisitärklis, musta leedri marjade ekstrakt (Sambucus nigra, 2%), acerola kirsi kontsentraat (Malpigia punicifolia, 1%), sahharoos, mustika kontsentraat (Vaccinium corymbosum, 1%), spargelkapsa kontsentraat (Brassica oleracea, 1%), porgandi kontsentraat (Daucus carota, 1%), spinati kontsentraat (Spinacea oleracea, 1%), lükopeen, niiskusesäilitaja (glütserool), glaseeraine (karnaubavaha). Sisaldab soja.

 • Inimestel, kelle elustiil/toitumine ei sisalda igapäevaselt piisavalt värskeid puu- ja juurvilju (vähemalt viis portsjonit)
 • Inimestel, kelle toit ei sisalda piisavalt toitaineid
 • Inimestel, kes söövad viis või enam portsjonit päevas, kuid samu puu- ja juurvilju
 • Inimestel, kes soovivad suurendada antioksüdatiivset kaitset enneaegse vananemise eest
 • Inimestel, kes soovivad kunstlike maitse-, värv- ja säilitusaineteta toidulisandit

Soovituslik annus

1 tablett kaks korda päevas, söögi ajal.

Nõuanded

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toode ei asenda mitmekülgset toitumist. Mitte ületada soovitatud päevast annust. Hoida pakend tihedalt suletud. Toode ei ole mõeldud asendama puu-ja juurvilju toidus. Toodeon sobiv enamuse täiskasvanute ja üle 12-aastaste laste jaoks. Üle 12.aastased lapsed, rasedad ja imetavad naised või mis tahes haigusseisundiga Inimestel peaksid konsulteerima arstiga enne toote kasutamist. Hoiustada jahedas kuivas kohas.  

 • Sisaldab erinevaid kontsentraatidest (ekstraktidest) saadud fütotoitaineid
 • Toode sisaldab fütotoitaineid, mis on olulised tasakaalustatud toitumise jaoks
 • Sisaldab leedermarjaekstrakti, mis näitab antioksüdatiivset tegevust ja aitab kaitsta oksüdatiivse stressi eest
 • Sisaldab rosmariini ekstrakti, mis omakorda sisaldab antioksüdante nagu karnosiinhapet ja karnosooli.
 • Aitab suurendada taimepõhiste toitainete valikut toidus
 • Ei sisalda kunstlikke magus-, maitse-, värv- ja säilitusaineid